September 2016

Nic se neděje jen náhodou

15. september 2016 at 11:18 | Aya

Nemůžu uvěřit, že jsem se sem zase přihlásila a obnovila zase tenhle blog, ale asi to tak má být. Protože se v posledních dnech přesvědčuji o tom, že se nic neděje jen náhodou a všechno co se stalo, tak mělo prostě být. Pamatuji si zhruba ještě na posledních pár článků, které se tady vyskytovaly v únoru/březnu. Prošla jsem si svým osobním peklem a prošla pár strnitých cestiček. Udělala několik těžkých rozhodnutí, stalo se pár špatných věcí, ale od všeho jsem se postupně sama nějak dokázala odpoutat. Začala jsem znovu. Úplně jinak.

Našla jsem si práci, která mně sice nejspíš zase až tak moc nenaplňuje, ale rozhodně je to lepší, než původní plán zůstat v kuchyni. Ehm, spíše fast foodu. Never more.
A tak se nejspíše mohu už opravdu považovat za dospělou, jelikož každým dnem očekávám první oficiální výplatu. Je to zvláštní že? Od 18 je sice člověk papírově dospělý, ale dokud studuje, mu to tak opravdu nepřipadá. A až dospěje k práci a první výplatě, přehoupne se přes jakýsi další milník svého života. Zahodí doopravdy zbytek dětství a stane se zase o něco více dospělejší.